3D тур
Набрати

Двокімнатна

Квартира 2А

Двокімнатна

Квартира 2А

Загальна площа69,55 м²
Житлова площа30,05 м²
 • Передпокій12,57 м²
 • Спальня 117,20 м²
 • Спальня 212,85 м²
 • кухня-вітальня17,95 м²
 • Ванна 14,49 м²
 • Ванна 24,49 м²
Кутове скління

Кутове скління

Весь краєвид на Батьківщину-Мати та Дніпро відкривається перед вами з різних ракурсів — суцільний дзен споглядання. З кутовим склінням кухня-вітальня здається неймовірно невагомою і повною повітря.

3D ТУР
Майстер-спальня

Майстер-спальня

Велика спальня має окрему ванну кімнату тільки для хазяїв дому. А ще — повноцінну гардеробну, достатньо містку, аби вільно розмістити весь одяг. Це ваш і тільки ваш простір, де можна спокійно підготуватися до нового дня та відпочити ввечері.

Гостьова ванна кімната

Гостьова ванна кімната

Для гостей є окрема ванна кімната — достатньо велика, щоб розмістити повноцінну ванну. Ця кімната може виступати і другою ванною для членів сім’ї. Вона збереже ваш особистий простір та допоможе заощадити час вранці, коли всі збираються у справах.

Панорамні вікна

Панорамні вікна

Вікна від підлоги до стелі заливають квартиру світлом і продовжують простір за його межі — враження, ніби ви зовні, а не всередині.

Вся історія Києва з Вашого вікна!

Вся історія Києва з Вашого вікна!

Сучасний будинок посеред історичного центру. Тиша зелених парків і діловий район за два кроки. Канонічні краєвиди 360°- величний Дніпро, Києво-Печерська Лавра, Батьківщина-Мати та Печерські пагорби з вашого вікна.

Детальніше
Оглядова тераса з басейном

Оглядова тераса з басейном

Ритм столиці найкраще чутно на даху Edeldorf Hills, де життя вирує цілодобово. Зустрічайте світанок йога-практикою у зоні для йоги. Проводьте довгі спекотні дні у басейні з коктейлем. А ввечері дивіться із друзями футбол чи кіно на великому проекторі.

Детальніше
Розкіш з першої миті
Лобі

Розкіш з першої миті

Розкішне лобі класу п’ятизіркового готеля — чудове місце для ділових зустрічей чи спокійного вечору під акомпанемент живої музики.

Детальніше

Умови придбання

 • Повна оплата

  100%
  Повна оплата

  При повній оплаті ви не переплачуєте за вартість м2 та не залежите від курсу валюти, а також отримуєте персональну знижку. Яку? Телефонуйте!

 • Розтермінування

  вiд12 мiс.
  Розтермінування

  Придбати апертаменти можна на гнучких умовах розтермінування, перший внесок від 20% до введення в експлуатацію 31.05.2022р., та розстрочка до 12 місяців після введення в експлуатацію.