3D тур
Набрати
Всі новини

Золота осінь в EDELDORF HILLS з розстрочкою на + 24 місяці

Жовтень

Спекотне літо змінила осінь, і температура в атмосфері знизилась, а ми в EDELDORF HILLS продовжуємо сезон гарячих пропозицій. Від сьогодні - власна квартира з історичним краєвидом ваша у розстрочку на 24 місяці.

Щоб стати резидентом  Edeldorf Hills та насолоджуватись атмосферою та історією Києва саме з вашого вікна надзвичайно просто. Внесок ВІД 20% від вартості квартири дозволяє обрати план додаткової розстрочки після введення в експлуатацію: на 12 або 24 місяці.* Це означає, що плани швидко стають реальністю. Живемо сьогодні не відкладаючи щастя на завтра, адже ринкова вартість квартири преміального класу постійно та впевнено зростає, а ви сплачуєте виключно відсотки за вашим персональним планом та плануєте витрати, не заморожуючи усі гроші, щоб чекати ту саму квартиру. 

Все змінюється в турбулентному світі, але те, що має цінність сьогодні та завтра буде мати попит. Тренд зростання цін на преміальну нерухомість в столиці зберігає актуальність для всіх і для заощадливих, і для прихильників статусних квадратних метрів.

Хай щасливих власників квартир з унікальною атмосферою стає більше: щиро переконані, що краса врятує світ і починається вона саме з вашої оселі. Тож обирайте справжню сучасну нерухомість в самому центрі столиці, використовуючи привілеї програми розстрочки від девелопера.  

Ми приготували гарячі пропозиції для оксамитового сезону продажів в домі - легенді EDELDORF HILLS - ваша статусна нерухомість в столиці достатньо лише зателефонувати нам.

*деталі вашого персонального плану розстрочки за телефоном