Переваги

Лого ЖК Edeldorf
s
ЖК Edeldorf gradient

Перша лінія Печерська

Сучасна архітектура

Продумана інженерія

Все найкраще для життя

Перша лінія Печерська
Перша лінія Печерська

Житловий комплекс Edeldorf розташований в самому центрі Києва – в аристократичному районі Царське село. Тиша та спокій паркової зони поєднуються тут з безпосередньою близькістю до ділового та культурного центру столиці.

Печерський район – не лише центральний та найпрестижніший район Києва, це також дивовижні краєвиди та величезна кількість зелених насаджень. З вікон своїх квартир мешканці Edeldorf зможуть милуватися Печерськими пагорбами, Дніпром, Києво-Печерською Лаврою, краєвидами Ботанічного саду та монументом Батьківщині-матері.

Розвинена інфраструктура району забезпечить всі потреби мешканців, а завдяки близькості ключових транспортних магістралей вони зможуть легко дістатися до різних районів Правого та Лівого берегу, вокзалу та аеропортів.

Перша лінія Печерська
Сучасна архітектура
Сучасна архітектура

Архітектура житлового комплексу Edeldorf поєднує в собі найпередовіші підходи до проектування житлової нерухомості, комфорт та функціональність. Два стильні сучасні будинки розташуються на спільному двоповерховому стилобаті, де розмістяться багаторівневий паркінг, супермаркет, фітнес-центр, ресторан та офісні приміщення.

На даху стилобату буде обладнана лаунж-зона тільки для мешканців – з розвиваючими дитячими майданчиками, доріжками для прогулянок та місцями для відпочинку. Для безпеки маленьких та комфорту дорослих жителів по периметру лаунж-зона буде оточена прозорим шумозахисним екраном.

На верхніх поверхах запроектовані дворівневі квартири, в яких передбачена можливість встановлення справжніх камінів з вогнем. А на фасадах ЖК передбачені спеціальні блоки для кондиціонерів.

Продумана інженерія
Продумана інженерія

При проектуванні Edeldorf ми передбачили застосування найкращих передових інженерних рішень – аби ви могли насолоджуватися комфортом і не турбуватися про витрати на обслуговування будинку.

Енергоефективні фасади та автономне опалення від власної котельної дозволяють мінімізувати втрати тепла, а технологія центральної вентиляції забезпечить оптимальну та комфортну температуру у вашому помешканні в будь-яку пору року.

Завдяки додатковій звукоізоляції міжквартирних стін вас не будуть турбувати вечірки в сусідів. Система управління «Розумний дім» автоматизує контроль за раціональним використанням внутрішніх інженерних систем (електрика, теплопостачання, подачу води) і забезпечить їх безперебійну роботу.

В Edeldorf буде встановлена центральна безперебійна система електричного живлення, яка вирівнює частоту струму в будинках, захищає лінію від перевантаження та стабілізує роботу всіх електроприладів, які від неї залежать.

Додатковий загальнобудинковий фільтр дозволить очищувати, знезаражувати та пом’якшувати воду, яка потрапляє до квартир.

Система безпеки комплексу включає декілька рівнів. Безпечне проживання гарантуватиме цілодобове відеоспостереження за прибудинковою територією, по периметру будівлі і стилобату, за в'їздом і територією паркінгу, входами і вестибюлями, ліфтами, сходовими прольотами і холами всіх житлових поверхів, зонами загального користування. Другий рівень забезпечується шляхом здійснення контролю доступу на територію комплексу: всім жителям  будуть надані іменні ключі-ідентифікатори. Для своїх гостей можна буде оформити окрему карту-ключ з програмуванням конкретного періоду та часу перебування у комплексі. Крім того, кожна квартира буде обладнана надійними броньованими дверима і системами аудіо- і відеодомофона. Третій рівень - автоматичний контроль роботи всіх інженерних систем:  датчики протікання води, пожежна сигналізація та інші функції технічної безпеки квартир.

Освітлення місць загального користування буде здійснюватися завдяки встановленим сонячним батареям, а датчики руху забезпечать раціональне використання альтернативної електроенергії. Вуличне освітлення також частково буде реалізовано за рахунок сонячної енергії – вздовж пішохідних доріжок встановлять еко-ліхтарі. Протягом дня вони будуть накопичувати сонячну енергію, а ввечері віддавати її  - м’яке розсіяне світло створюватиме відчуття спокою та затишку.Все найкраще для життя
Все найкраще для життя

Ми подбали про те, щоб у межах житлового комплексу Edeldorf ви могли отримати усі необхідні послуги. Просторе лобі площею 400 квадратних метрів включатиме кілька функціональних зон. Тут передбачені зони для проведення бізнес-зустрічей, переговорів чи конференцій, а також комфортні місця для відпочинку, релаксації та спілкування. Всі зони створюють єдиний затишний простір, але при цьому розділені таким чином, щоб відвідувачі почувалися максимально комфортно.

Під час ділової зустрічі чи просто відпочинку у лобі ви зможете насолодитися чашкою смачної кави чи капучіно, адже в лобі працюватиме Coffee Point.

Завжди залишатися на зв’язку – переглянути пошту чи поспілкуватися з іноземними партнерами за допомогою skype – допоможе швидкісний Wi-Fi, що працюватиме у всіх місцях загального користування та на прибудинковій території. Також у дворі будуть встановлені зручні сидіння з usb-портами та підсвіткою на сонячних батареях.

Сучасний підземний та гостьовий наземний паркінги повністю забезпечують потреби мешканців у парко-місцях. Особливу увагу забудовник приділив безпеці та екологічності: в паркінгу передбачені системи гасіння пожеж, видалення диму й автоматичного очищення від вихлопних газів, а також зарядні пристрої для електромобілів.

Молоді батьки та власники велотранспорту зможуть зберігати візочки та велосипеди у спеціальних коморах. Помити колеса візочків та велосипедів після прогулянки можна буде в технічному санвузлі, розташованому біля входу в лобі. Також в ньому передбачена й мийка для лап домашніх улюбленців. Все це дозволить забезпечити чистоту місць загального користування Edeldorf та підвищити рівень вашого комфорту.

Консьєрж-сервіс стає невід'ємною частиною сучасного статусного житла, а список послуг постійно розширюється. У Edeldorf сервіс для мешканців буде організований з урахуванням останніх світових трендів - максимально персоналізований і адаптований під конкретні потреби. Консьєрж-служба, що працюватиме 24/7, стане фактично особистим помічником у вирішенні повсякденних питань для кожного мешканця.

Швидко та з комфортом дістатися своєї квартири з лобі чи паркінгу ви зможете за допомогою швидкісних ліфтів з музичним супроводом – як у найкращих готелях світу. Всі ліфти будуть об’єднані в єдину систему, а виклик здійснюватиметься натисканням однієї кнопки – після чого приїде найближчий вільний ліфт.

Розвинену інфраструктуру центрального району доповнять власні заклади сфери обслуговування комплексу: ресторан, супермаркет, фітнес-центр, дитячий центр розвитку. 

Зворотний зв’язок